Gatavojamies jaunajai retrītu rudens sezonai

2018. gada otrā pusgada retrītu tēmas un datumus izsludināsim 15. jūlijā. Contemplatio turpmāk plāno trīs veidu retrītus:

MEDITĀCIJAS PAMATI.
Retrīts dalībniekiem bez meditācijas pieredzes. Apgūt meditācijas pamatus ir ļoti būtiski, lai turpmākā meditēšana ir saprotama, jēgpilna un efektīva. Šajā retrīta labprāt piedalās arī cilvēki ar nelielu meditācijas pieredzi, kā arī tie, kam jau ir meditācijas pieredze. Arī pamatzināšanas ik pa laikam ir jāatsvaidzina.

TEMATISKIE RETRĪTI.
Retrīts dalībniekiem, kuriem vairs nav jāmāca meditācijas pamati. Katram retrītam ir noteikta tēma, kurai tiek veltīti priekšlasījumi un arī dalībnieku sarunas. Tēmu piemēri: Elpas nozīme meditācijā, Karma mūsu ikdienišķajā dzīve, Atkarības, Meditācija un sapņi utml..

INTENSĪVĀ ILGSTOŠĀ MEDITĀCIJA.
Trīs līdz piecu dienu meditācijas retrīts. Katrs rīts iesākas ar meditāciju, kam seko viens tematisks priekšlasījums. Atlikušo dienas daļu aizņem intensīvas kopīgās un individuālās meditācijas. Šādu retrītu dalībnieki atzīst, ka tas palīdz nonākt pie kvalitatīvi jaunām atklāsmēm par meditāciju un savu personību. Dalībniekiem obligāti nepieciešama iepriekšēja meditācijas pieredze.

2018-06-25T09:15:18+00:00 25/06/2018|