Meditācijas retrīti un nodarbības vasarā

Jūlijā un augustā aicinām uz šādiem retrītiem un meditācijas nodarbībām:

  • Meditācijas pamati” – četri trešdienu vakari (6., 13., 20. un 27. jūlijs) no plkst. 18.00 – 21.00. Nodarbību cikls tiem, kuri interesējas par meditāciju, bet, iespējams, praktizē neregulāri vai nemaz. Secīgi apgūsim (nostiprināsim) meditācijas pamatiemaņas. Katrā nodarbībā līdz ar skaidrojumu būs kopīga meditācija. Vairāk par šīm meditācijas nodarbībām šeit,
  • “Meditācija, elpa, emocijas” (14. – 17. jūlijā). Retrīts meditētājiem ar pieredzi. Elpai un elpošanai ir būtiska nozīme gan meditācijā, gan mūsu dzīvē kopumā. Retrītā pievērsīsimies tam, kā ar meditatīviem elpošanas vingrinājumiem ietekmēt savas emocijas – dusmas, bailes, nīgrumu un stresu. Kopējais meditāciju ilgums retrītā – apm. 10 stundas. Vairāk par retrītu šeit.
  • Piecas dienas citādas dzīves ar ikdienā integrētu meditāciju” (31. jūlijs – 5. augusts). Retrīts dos iespēju regulāru ik rīta un ik vakara meditāciju apvienot ar ikdienas darba vai atvaļinājuma gaitām. Rītu sāksim ar impulsu, kopīgu meditāciju un brokastīm. Pa dienu katrs dosimies savās atpūtas (piemēram, vadot meditatīvas dienas namā un Doles salā) vai darba gaitās ar iespēju izmantot arī meditācijas namu attālinātam darbam (tam nodrošināsim wifi un darba vietas). Vakaros atkal pulcēsimies uz kopīgām vakariņām, priekšlasījumu ar pārrunām par meditācijas praksi. Vairāk par retrītu šeit.

Retrītus vadīs Lasāla Kontemplācijas skolas (LKS) “Via integralis” sertificēti kontemplācijas skolotāji Ilmārs Latkovskis un Inga Latkovska. Retrīta norises vieta – kontemplācijas nams “Villa Dole” Doles salā.

Lai pieteiktos, lūdzu ejiet uz sadaļu Retrītu datumi https://contemplatio.lv/retritu-datumi/.

2022-06-19T20:55:56+00:00 17/06/2022|