Aktualitātes “Contemplatio” retrītu norises laikos

Mēs pieņēmām lēmumu palīdzēt Ukraiņas bēgļu ģimenēm – kopš marta pirmajiem datumiem Doles retrītu namā dzīvo mammas ar bērniem no Kijivas, Poltavas, Ļvivas un Zaporižjes. Iekārtošanās uz pastāvīgu dzīves vietu tik ātri nerisinās, tāpēc namu nododam ģimenēm vēl līdz 3. aprīlim – tā, lai mammas sakārto bēgļa statusa dokumentus, atrod darbu, bērni – vietas bērnudārzos un skolās.

Ņemot vērā šo situāciju, mēs atceļam divus retrītus: “Meditācija kā cilvēka atjaunotnes ceļš” 24. – 27. martā un “Meditācija un iniciācijas tradīcijas”1.-3. aprīlī.. Šos retrītus mēs pārcelsim uz vasaru un par datumiem varēsim ziņot tuvākā laikā.

Paliek spēkā divu citu retrītu norise:

  • Pirmo reizi  5 dienu “Lieldienu retrīts” no 2022. gada 12. līdz 16. aprīlim (no otrdienas vakara līdz sestdienas pusdienlaikam). Intensīvas meditācijas retrīts dalībniekiem ar meditācijas pieredzi. Klusās nedēļas retrītā būs daudz meditācijas un klusuma. Katru dienu divas lekcijas/semināri/sarunas. Katru dienu pievērsīsimies kādam Krusta ceļa posmam mūsdienu cilvēka dzīves skatījumā. Daļēji retrītā integrēsim arī tēmas par cilvēka atjaunotni un meditāciju. Vairāk par retrītu šeit
  • “Meditācijas pamati”  no 2022. gada 2. līdz 5. jūnijam, no ceturtdienas vakara līdz svētdienas pusdienlaikam. Sākot no “nulles punkta”, mierīgi un secīgi apgūsim (nostiprināsim) meditācijas pamatiemaņas un skatīsim šādas tēmas: meditācijas būtība, poza (ķermenis), elpošana, domas un prāts, meditācijas ejot (kin-hin), kā meditāciju integrēt savā ikdienas dzīvē. Meditāciju praktizēsim, pakāpenisku palielinot vienas nepārtrauktas sesijas Vairāk par retrītu šeit

Laipni aicinām pieteikties uz abiem retrītiem!

Retrītus vadīs Lasāla Kontemplācijas skolas (LKS) “Via integralis” sertificēti kontemplācijas skolotāji Ilmārs Latkovskis un Inga Latkovska. Retrīta norises vieta – kontemplācijas nams “Villa Dole” Doles salā. Retrīts notiks atbilstoši Covid19 ierobežošanas epidemioloģiskajām prasībām.

Lai pieteiktos, lūdzu ejiet uz sadaļu Retrītu datumi https://contemplatio.lv/retritu-datumi/Ņemot vērā ierobežoto dalībnieku skaitu epidemioloģiskās drošības ievērošanai, lūdzam pieteikties savlaicīgi!

2022-03-18T19:20:57+00:00 18/03/2022|