“Lāgums – līdzsvars meditācijā un dzīvē” – retrīts 21. – 23. jūlijā

Meditācija ir līdzsvara māksla – starp prātu un sirdi, ķermeni un garu, kaislību un bezkaislību. To māca gan dao, gan zen dzīves filosofija. Zviedriem ir jēdziens lagom – ne par daudz, ne par maz, bet tieši laikā. Latviski līdzsvarotas meditācijas un dzīves ziņas apzīmējumam iederas jēdziens Lāgums, kas saistās ar vārdiem lāga, salāgots, lādzīgs. Lāguma meditācijas prakse ir vingrināties būt labdabīgākam un līdzsvarotākam cilvēkam.

Aicinām pieteikties uz retrītu “Lāgums – līdzsvars meditācijā un dzīvē”, kurā līdz ar meditācijas prakses apgūšanu un pilnveidošanu, pārrunāsim un radoši ieskicēsim lāguma konceptu – par līdzsvarotu meditāciju un dzīves ziņu. Retrīts būs mierīgs un rimts, dos laiku personiskām pārdomām. Retrītā ieplānotas 5 lekcijas, kopējais meditācijas ilgums trīs dienās – apmēram 8 stundas.

Mūsu retrīti paredzēti nelielam dalībnieku skaitam un ir personiski, respektējot dalībnieku privātumu. Retrītu vadīs Lasāla Kontemplācijas skolas “Via Integralis” meditācijas skolotāji Inga un Ilmārs Latkovskis. Retrītu sāksim piektdien, 21. jūlijā plkst. 12:00, noslēgsim svētdien, 23. jūlijā ap plkst. 13.30.

Lai pieteiktos, lūdzu ejiet uz sadaļu Retrītu datumi https://contemplatio.lv/retritu-datumi/. LŪDZAM PIETEIKTIES LAICĪGI – LĪDZ 12. JŪLIJAM!

2023-06-26T23:00:57+00:00 26/06/2023|